Pracodawca

Poltalento.pl to innowacyjny portal rekrutacyjny dedykowany Osobom Niepełnosprawnym oraz Pracodawcom zainteresowanym zatrudnieniem takich osób. Wprowadza wiele nowatorskich rozwiązań, usprawniających proces rekrutacji, dzięki którym ryzyko nietrafnych decyzji podejmowanych przez każdą zaangażowaną w rekrutację stronę - ograniczone jest do minimum.

Dlaczego Poltalento.pl jest wyjątkowe?

  • Każdy Pracodawca, który zarejestruje konto na Poltalento.pl i podpisze z nami umowę o współpracy, otrzymuje indywidualnie przypisanego Trenera Pracy. Jego rolą jest poznanie oczekiwań Pracodawcy względem poszukiwanych Kandydatów oraz przeprowadzenie pierwszego etapu rekrutacji.
  • Trener Pracy jest w stałym kontakcie z Pracodawcą, na bieżąco informując Go o postępach rekrutacji.   
  • Współpraca Trenera Pracy z Pracodawcą nie kończy się z chwilą rozpoczęcia pracy przez Kandydata. Trener Pracy współpracuje z Pracodawcą przez cały okres zatrudnienia Kandydata, który stał się Pracownikiem oraz monitoruje sytuację Pracownika w nowym miejscu pracy.
  • Docieranie do Kandydatów na Poltalento.pl odbywa się trójtorowo: poprzez publikację ogłoszeń  rekrutacyjnych, poprzez przesyłanie zaproszeń do rekrutacji do wybranych Kandydatów oraz poprzez zlecenie rekrutacji Trenerowi Pracy. 
  • Wyróżnia nas jakość profili zawodowych - każdy profil został sprawdzony i zatwierdzony pod kątem kompletności i wiarygodności danych; każdy zawiera wszystkie informacje niezbędne w procesie rekrutacyjnym.
  • Każdy Pracodawca, który zarejestruje konto na Poltalento.pl i podpisze z nami umowę o współpracy, korzysta bezpłatnie z wyżej wymienionych możliwości.    

Nieustannie rozbudowujemy naszą bazę docierając do kolejnych Kandydatów z niepełnosprawnościami, którzy zainteresowani są zmianą pracy lub stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.        

Pracodawco, sprawdź możliwości Poltalento.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami 

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz