1. Strona główna
  2. Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne

Poltalento.pl to portal rekrutacyjny stworzony specjalnie dla Was. Jest unikalnym miejscem, w którym spotykają się aspiracje zawodowe kandydatów z oczekiwaniami pracodawców.

Dlaczego Poltalento.pl jest wyjątkowe?

  • Każda osoba niepełnosprawna, która założy konto i aplikuje na ofertę pracy opublikowaną na naszym portalu, otrzymuje osobistą asystę (opiekę i pomoc) Trenera Pracy 
  • Głównym zadaniem Trenera Pracy jest skuteczne przeprowadzenie osoby niepełnosprawnej przez wszystkie etapy procesu rekrutacji (od momentu aplikowania na ofertę pracy do podpisania umowy o pracę).
  • Współpraca z Trenerem nie kończy się z chwilą rozpoczęcia nowej pracy przez Kandydata. Kandydat, który staje się Pracownikiem pozostaje z nim w stałym kontakcie. Trener monitoruje Jego sytuację w nowym miejscu pracy.
  • Rejestrując konto na Poltalento.pl, Kandydat uzyskuje dostęp do otrzymywania  wielu zaproszeń do udziału w rekrutacjach prowadzonych na naszym portalu. Poltalento.pl współpracuje z kilkudziesięcioma Pracodawcami i wciąż dołączają do nas kolejne firmy.
  • Kandydat zarządza zaproszeniami przesyłanymi przez Trenerów Pracy oraz przez Pracodawców - decyduje o odrzuceniu bądź przyjęciu zaproszenia.
  • Każdy Kandydat znajdzie oferty zgodne z własnymi aspiracjami zawodowymi - oferty pracy na Poltelento.pl dotyczą różnych stanowisk, branż, dziedzin i poziomów organizacji.

Czynimy nieustanne starania, aby oferty pracy umieszczane na Poltalento.pl były różnorodne i atrakcyjne dla Kandydatów. Zadajemy kłam twierdzeniu, że dla osób z niepełnosprawnościami dostępne są tylko stanowiska niskiego szczebla.

 

Załóż konto na naszym portalu i przekonaj się sam :)

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami 

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz