1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Specjalista ds. trade marketingu - praca zdalna

Specjalista ds. trade marketingu - praca zdalna

Polska
Specjalista

Opis stanowiska pracy

  • Firma PION zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. TRADE MARKETINGU GASTRONOMII (praca zdalna).

    Wymagania:

    - orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany)

    - min. 2-letnie doświadczenie w dziale trade marketingu lub w sprzedaży w HoReCa

    - znajomość pakietu MS OFFICE

    Zakres obowiązków:

    - przeprowadzanie badań potrzeb klientów gastronomii celem wsparcia sprzedaży w kanale gastronomicznym

    - organizowanie działań wspierających sprzedaż (promocja, komunikacja)

    - realizowanie działań trade marketingowych

    Oferujemy:

    - stabilne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny

    - refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych

    - dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci

    - zwrot kosztów ubezpieczeń indywidualnych oraz komunikacyjnych

    - umowę o pracę

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Doświadczenie na poniższym, lub podobnym stanowisku pracy:
    • Specjalista; min 2 lata
  • Umiejętność obsługi komputera:
    • Microsoft Excel - bardzo dobra

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
  • wyjazdy rekreacyjno-integracyjne
  • przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
  • asysta trenera pracy na każdym etapie zatrudnienia
  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Informacje dodatkowe

Utworzono
2022-11-04
Ostatnia aktualizacja
2022-12-03
Data wygaśnięcia
2022-12-04
Poziom stanowiska
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Call Center / Catering / Gastronomia / Marketing / PR / Media
  • Polska
  • 2022-11-04
  • Ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz