1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Pracownik Działu ODZIEŻOWEGO

Pracownik Działu ODZIEŻOWEGO

WRO/06/2022/07/4
Dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska pracy

  • Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
    współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
    zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy
    Obecnie poszukujemy Pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Sklepie OGÓLNOspożywczym -praca na przymierzalni w dziale odzieżowym

    Gwarantujemy:
    Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie
    Atrakcyjne Wynagrodzenie plus premie po okresie próbnym
    Szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
    Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
    Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
    Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

    Opis stanowiska:
    Obsługa Klienta na dziale
    Układanie towaru na dziale
    fachowe doradztwo,
    dbanie o dostępność towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie i układanie

    Wymagania:
    orzeczenie o niepełnosprawności,
    komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,
    zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice Korony)

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie:
    • Zasadnicze zawodowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
  • wyjazdy rekreacyjno-integracyjne
  • przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
  • asysta trenera pracy na każdym etapie zatrudnienia
  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Informacje dodatkowe

Utworzono
2022-07-28
Ostatnia aktualizacja
2022-08-12
Data wygaśnięcia
2022-08-27
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż / Wykładanie towaru / inwentaryzacja
  • Dolnośląskie, Wrocław
  • Pracownik fizyczny
  • 2022-07-28
  • Ważna jeszcze 15 dni

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz