1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Specjalista Ds. Odzyskiwania Należności

Specjalista Ds. Odzyskiwania Należności

WRO/15/2022/07/3
Dolnośląskie, Wrocław, Wrocław-Psie Pole

Opis stanowiska pracy

  • Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku, należeć będzie:

    Negocjacje/Mediacje oraz kompleksowa obsługa spraw windykacyjnych,
    Prowadzenie negocjacji na etapie polubownym,
    Raportowanie do przełożonych,
    Realizacji standardów jakości,
    Czynności z zakresu poszukiwania kontaktu z dłużnikiem,
    Uczestnictwo w kluczowych dla firmy projektach.

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie:
    • Policealne
  • Umiejętność obsługi komputera:
    • Microsoft Word - podstawowa

Dodatkowe wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    Nastawienie na jakość pracy, w szczególności we współpracę z klientem,
    Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
    Chęć stałego rozwoju i poszerzania kompetencji,
    Komunikatywność,
    Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy,
    Stale godziny pracy,
    Praktyczne wykorzystanie nabywanej wiedzy,
    Pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje,
    Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,
    Pracę w przyjaznej atmosferze,
    Ścieżkę rozwoju zawodowego,
    Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport oraz wiele zniżek do firm, z którymi współpracujemy.

Informacje dodatkowe

Utworzono
2022-07-22
Ostatnia aktualizacja
2022-08-12
Data wygaśnięcia
2022-08-21
Poziom stanowiska
Specjalista
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Call Center / Doradztwo / Konsulting / Obsługa klienta
  • Dolnośląskie, Wrocław, Wrocław-Psie Pole
  • Specjalista
  • 2022-07-22
  • Ważna jeszcze 9 dni

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz