1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Kasjer-market spożywczy - Łódź

Kasjer-market spożywczy - Łódź

LOD/24/2021/04/1
łódzkie, Łódź, Retkinia

Opis stanowiska pracy

  • Firma PION zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku KASJER dla marketu w Łodzi (Retkinia).

    Wymagania:

    - orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany)

    Zakres obowiązków:

    - obsługa kasy fiskalnej

    Oferujemy:

    - wynagrodzenie 3100 zł brutto

    - stabilne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny

    - refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych

    - dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci

    - zwrot kosztów ubezpieczeń indywidualnych oraz komunikacyjnych

    - karta zniżkowa na zakupy

    - umowa o pracę

    - 7 godz. czas pracy, 30 min. przerwy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie:
    • Podstawowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
  • wyjazdy rekreacyjno-integracyjne
  • przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
  • asysta trenera pracy na każdym etapie zatrudnienia
  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Informacje dodatkowe

Utworzono
2021-04-20
Ostatnia aktualizacja
2021-05-12
Data wygaśnięcia
2021-05-20
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Kasjer / ekspedient
  • łódzkie, Łódź, Retkinia
  • Pracownik fizyczny
  • 2021-04-20
  • Ważna jeszcze 8 dni

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz