1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Pracownik do działu czyszczenia obuwia

Pracownik do działu czyszczenia obuwia

WAR//2020/11/1
Mazowieckie, Warszawa, Włochy

Opis stanowiska pracy

  • Aktualnie szukamy osoby do której obowiązków będzie należało czyszczenie obuwia.Co jest istotne:
    - praca jest w sporej części stojąca,
    - kontakt z wodą,
    - praca w rękawiczkach,
    - kontakt ze środkami piorącymi.
  • Do kogo kierujemy to ogłoszenie:
    - do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności,
    - do osób, które chcą od życia więcej niż tylko przysługujące im świadczenia (pieniądze nie są w życiu najważniejsze, ale bez nich trudno zdobywać świat ,
    - do osób, które są zainteresowane podjęciem pracy, ale w tym procesie potrzebują wsparcia,
    - do osób, które lubią aktywny wypoczynek i integracje (organizujemy dla naszych pracowników tygodniowe wyjazdy połączone z różnymi aktywnościami).
    - do osób, które poza korzyściami finansowymi są zainteresowane nowymi znajomościami (robimy fajne rzeczy z fajnymi ludźmi;-).
  • Co zapewniamy? - umowa o pracę. Nie po okresie próbnym, nie po spełnieniu szeregu wymagań- od razu. - Respektujemy wszystkie przywileje, które posiadasz tj.: 7-godzinny dzień pracy, 5- dniowy tydzień pracy. Nie pracujemy w porach nocnych- wtedy stawiamy na odpoczynek. - Wynagrodzenie jest na Twoim koncie zawsze w ustalonym terminie. - Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (np. w zakresie dofinansowania do zakupu leków i nie tylko). - Wsparcie Koordynatora Zatrudnienia na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie zatrudnienia. - pakiet LUXMED. - Przygotowanie do pracy na ustalonym wcześniej stanowisku.
  • Kim jesteśmy? Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych zrzesza podmioty ekonomii społecznej promujące i organizujące zatrudnienie wspierane osób z niepełnosprawnościami.
  • Gdzie jesteśmy? Prawie wszędzie znajdziesz nas w różnych zakątkach Polski. Zaufali nam klienci z całego kraju dzięki czemu nasza oferta jest mocno zróżnicowana.

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie:
    • Podstawowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
  • wyjazdy rekreacyjno-integracyjne
  • przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
  • asysta trenera pracy na każdym etapie zatrudnienia
  • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Informacje dodatkowe

Utworzono
2020-11-06
Ostatnia aktualizacja
2020-11-29
Data wygaśnięcia
2020-12-06
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Praca fizyczna
  • Mazowieckie, Warszawa, Włochy
  • Pracownik fizyczny
  • 2020-11-06
  • Ważna jeszcze 7 dni

Szukasz pracy?

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

i ZAŁÓŻ KONTO w zakładce

"Strefa Kandydata".

Wyłącz