1. Strona główna
  2. Oferty
  3. Pracownik serwisu

Pracownik serwisu

LOD/24/2020/07/2
łódzkie, Łódź, Widzew

Opis stanowiska pracy

  • Firma PION zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku PRACOWNIKA SERWISU dla firmy handlowej w Łodzi.
  • Wymagania:

    - orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany)

    - zaangażowanie
  • Zakres obowiązków:

    - prace porządkowe przy serwisowaniu produktów
  • Oferujemy:

    - atrakcyjne warunki zatrudnienia: 2800 - 3000 zł brutto + bogaty pakiet socjalny

    - praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych

    - refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych

    - dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci

    - zwrot kosztów ubezpieczeń indywidualnych oraz komunikacyjnych

    - umowa o pracę - 7 godz. czas pracy

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie:
    • Podstawowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
  • możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
  • przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
  • asysta Managera ds. zatrudnienia na każdym etapie zatrudnienia

Informacje dodatkowe

Utworzono
2020-07-28
Ostatnia aktualizacja
2020-08-13
Data wygaśnięcia
2020-08-27
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Wymiar etatu
Pełny
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Branża/Kategoria
Praca fizyczna
  • łódzkie, Łódź, Widzew
  • Pracownik fizyczny
  • 2020-07-28
  • Ważna jeszcze 14 dni